Feestelijke opening boulevard de Kaai
Zondag 26 augustus 2012BIDDINGHUIZEN - Waarschijnlijk is het u niet ontgaan. De oude loskade aan de Havenweg is gerenoveerd naar een prachtige boulevard. Op zaterdag 15 september 2012 om 11.00 uur wordt de boulevard de Kaai officieel geopend.
Dorpsbelangen Biddinghuizen wil dit niet ongemerkt voorbij laten gaan, aangezien de vernieuwde havenkade een mooie entree is voor het dorp. Dorpsbelangen nodigt daarom de inwoners van Biddinghuizen van harte uit om hierbij aanwezig te zijn.
Voor de kinderen zullen er activiteiten worden georganiseerd en er zal voor muzikale omlijsting worden gezorgd. De opening zal worden verricht door wethouder Hans Engelvaart die op originele wijze de boulevard zal betreden. Vanaf 10.30 uur bent u van harte welkom.
De oude loskade was de afgelopen jaren verouderd en toe aan een grondige renovatie. Een doorn in het oog van omwonenden. De renovatie heeft gezorgd voor een verbeterde aanlegplaats voor de toeristen die Biddinghuizen per boot aan doen, een goede plek voor de vissers die graag een hengel uitwerpen in het kanaal, een toegevoegde waarde voor het wandelpad rondom Biddinghuizen en een mooie plek om te flaneren en te genieten van een prachtige zonsondergang. En niet te vergeten, voor Sinterklaas en zijn Pieten is het nu mogelijk om in stijl te arriveren in ons dorp.
De renovatie is mede mogelijk gemaakt door de gemeente Dronten en een Europese subsidie.
U bent er toch ook bij op zaterdag 15 september?
Dorpsbelangen Biddinghuizen