Marjon Meijvogel in Dorpsgenoten
Zondag 27 mei 2012BIDDINGHUIZEN - In Dorpsgenoten, de speciale rubriek op de website van Dorpsbelangen Biddinghuizen, deze week Marjon Meijvogel.
Het is een heel gezellig binnenkomen in haar salon met overal lampjes aan op een toch vrij sombere dag in mei. Ze woont hier al zestien jaar, geboren en getogen in Rotterdam. Zij en haar man woonden in Capelle aan den IJssel, hij is werkzaam bij de Marechaussee. Ze hoorden dat hier de huizen goedkoper waren en gingen gewoon een dagje mee met vrienden, die een huis in de polder zochten. Marjon had wel van De Meerpaal gehoord door ‘Stuif es in’ van vroeger.
Verder lezen
Lees het volledige verhaal via de website van Dorpsbelangen op http://www.dorpsbelangen.net onder de rubriek 'Dorpsgenoten', of kies direct de rechtstreekse link http://www.dorpsbelangen.net/dorpsgenoten.
Redactie BHZNet.nl