Discussie over toekomst zwembad De Alk gaat verder
Dinsdag 11 maart 2025BIDDINGHUIZEN - De toekomst van zwembad De Alk in Biddinghuizen blijft onderwerp van gesprek. Na een drukbezochte beeldvormende raadsvergadering vindt op woensdag 13 maart de oordeelvormende raadsvergadering plaats in Dronten. Tijdens deze bijeenkomst wordt de discussie over het zwembad voortgezet.
Om de betrokkenheid vanuit Biddinghuizen te tonen, wordt inwoners opgeroepen om op donderdag 14 maart naar Dronten te komen. Dankzij een initiatief van Alkie en ondersteuning van Marion Reizen is er een gratis touringcar beschikbaar. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via alkie-biddinghuizen@hotmail.com o.v.v. uw naam en het aantal personen. De bus vertrekt om 19.00 uur vanaf de parkeerplaats achter De Binding.
Belangrijk om te weten, aldus Alkie: "het is niet de wethouder die uiteindelijk beslist over de sluiting en sloop van het zwembad, dat doet de gemeenteraad. En juist daarom is het zo belangrijk dat we er zijn! Laat je zien, laat je horen en strijd mee voor een eerlijk besluit."