Kraamzorg Kiddo helpt mee
Vrijdag 8 juli 2011BIDDINGHUIZEN - Onlangs mocht Ria Bron van Kraamzorg Kiddo uit Biddinghuizen een cheque overhandigen aan Piet en Marijke Punt bestemd voor Casa de Esperanza. Dit geld werd opgespaard door vele gezinnen van Ria.
Casa de Esperanza (CDE) betekent 'Huis van Hoop' en is de naam van het kinderhuis in Caranavi, Bolivia. In 1992 werd dit kinderhuis gesticht door de Nederlandse zendelingen Piet en Marijke Punt. Casa de Esperanza is een opvanghuis voor kinderen zonder ouders.
De meer dan tachtig kinderen die er nu wonen zijn wees- en/of achtergelaten kinderen.
Inmiddels is dit werk gegroeid en uitgebouwd en zijn er een kinderdagverblijf en aparte huizen voor de grotere kinderen (tienerhuizen) bijgekomen.
Kindertehuis heeft tot doel het veranderen en vernieuwen van jonge levens door het leren kennen van Jezus Christus.
Op 18 juli vertrekt er al voor de derde keer een groep mensen van 30 personen naar Casa de Esperanza. Er kijken al veel kinderen uit naar hun komst . Het doel van de reis is in het kindertehuis praktisch een bijdrage te leveren, maar ook geestelijk, door middel van getuigen in de omgeving (dans, drama, bidden) en
gewoon lekker met de kinderen op te trekken.
(iemand van de groep):
“De afgelopen twee reizen hebben we gemerkt dat de praktische inzet heel erg wordt gewaardeerd, maar dat aanwezigheid, de persoonlijke aandacht voor de kids, de extra knuffel, gesprekje van mensen die de moeite genomen om vanuit verweggistan naar hen toe te komen nog veel belangrijker is. Dat is dan ook het doel van de reis en het eenvoudige, maar ontzettend krachtige thema van deze reis is: God houdt van jou! Dit willen we aan de kinderen laten zien, zij zijn de moeite waard!”
Vast een kleine vooruitblik van de dingen die ze dit jaar willen gaan doen: Één unit helemaal opknappen, regengoten aanleggen, sport & spel, uitje met de kids, een pyamafeest, een hollandse avond, een clown en nog veel meer.
Kiddo wil met deze groep meedoen door het geld te gebruiken voor de aankoop van matrassen. De kinderen slapen nu op hele dunnen oude matrassen en deze zijn nodig aan vervanging toe. Met het geld van Kiddo kunnen al 7 matrassen worden gekocht.
Meer info over Kraamzorg Kiddo en Casa de Esperanza kunt u vinden op: http://www.kraamzorgkiddo.nl en http://www.casadeesperanza.nl